About US

IMG_0249yt4A.FARUK CENGİZ RESİM ÖN YÜZA.FARUK CENGİZ RESİM ARKA YÜZ
afc_sabanci1 (7)
afc_sabanci1 (3)afc_sabanci1 (1)

Rahmetli Ahmet Faruk CENGİZ ve Allah(cc) uzun ömür versin Ferit Celal CENGİZ’ e minnettarım…

Firmamız, 1990 yılından bu yana demir ve yan ürünleri sektüründe faaliyet göstermektedir.1996 yılında dekoratif ferforje ürünler, aksesuarlar ve makinaları üretimine başlayan firmamız, şuan 3000 çeşitten fazla ürün yelpazesi ile hizmetine devam ediyor.
Yaptığmız ihracatları kalitemizin bir göstergesi olarak kabul ediyor ve ar-ge çalıışalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz.
Sektörımüzdeki yenilikçi kimliğimizi koruyarak, dekoratif ferforje ürünler, aksesuarlar ve makina ürünlerimizi uluslararası pazara sunmaya devam edeceğiz. Siz hayal edin, biz üretelim.Cengizler Ltd. Şti.

2016/11/11 tarihi aslında bizim için büyük bir milat, Tasarım ve kalıp alanında uzman, Pazarlama satış muhasebe, ihracaat, genel yönetim, makine konularında enerjik profesyonel bir kadro LEFA yı oluşturdu.

Bu yeni başlangıç herkese hayırlı uğurlu kutlu mutlu olsun:) 

MİSYONUMUZ…
Dekoratif ferforje ürünler, aksesuarlar ve makine üretim sektöründeki ürünlerimizin kalitesini yükselterek, ar-ge çalışmalarına hız vererek firmamızın Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini korumak ve geliştirmektir.

VİZYONUMUZ…
Müşteri memnuniyetini önde tutup, firmamızı çağın ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirirken, sektörümüzdeki önderliğimizi korumak, teknolojik yatırımlara devam etmek, uluslararası pazarlarda aranılan bir firma olmak.[:en]