Solidworks

Özel Tasarım Makine İhtiyaçlarınızda Cengizler Makine olarak Yanınızdayız

Makine ve ferforje sektöründe kalite, verimlilik ve özelleştirme ihtiyaçlarını karşılamak için özel tasarım makinelere ihtiyacınız varsa, Cengizler Makine size en uygun çözümü sunacak. Solidworks ve 3D tasarım teknolojileri kullanarak hayal ettiğiniz makineyi gerçeğe dönüştürürecek.

Özel makine ihtiyaçlarınız için kalıp tasarımından üretimine kadar her aşamada yanınızdayız. Siz hayal edin, biz üretelim. Cengizler Makine, Türkiyede yer alan fabrikasında, makine revizyon, tamir, yenileme ve sıfırlama gibi bakım servislerine de hizmet vermekte.

Türkiye, Almanya, Nijerya, Uganda, Cezayir, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan gibi ülkelerde yer alan müşterilerimize en uygun fiyatlarla özel tasarım makine hizmeti sunuyoruz. Cengizler Makine ile özel makine ihtiyaçlarınız için mersin merkezli olarak bizi arayabilirsiniz."

Özel makine ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Cengizler Makine, Türkiye ve Almanya'daki fabrikalarımızla birlikte, özel makine tasarımlarından üretimine kadar her aşamada yanınızdayız.

  • +905322173306
  • +905322173306
  • ferforje@cengizler.net